Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 12.06.2008 22:16:30 

Bux-Cash

Bux.to je spoločnosť, ktorá zarába tým, že má odkazy iných stránok na svojej a vy na nich klikáte. Zato vám bux platí a vy tak zarábate z pohodlia domova úplne bez námahy. Stačí, ak budete denne klikať na 10-15 odkazov, kde jeden odkaz vám zaberie 30 sekúnd a do pár mesiacov máte celkom slušný balík. Ak si zoženiete referrerov, budete dostávať taktiež peniaze od nich, keď budú klikať aj oni.

Obrázkové návody nájdete v sekcii Registrácia!

Ako na to?

1. Registrujte si účet na stránke http://alertpay.com. Ak tomu neveríte, môžete zadať nepravdivé údaje o vás.

2. Druhou zastávkou bude stránka http://bux.to. Pri vypĺňaní môžete zadať pravdivé informácie, ale do polôžky  "* AlertPay E-mail Address For Payments:" zadávajte e-mail, ktorý ste zadali pri registrácii na stránke http://alertpay.com.

3. Zvoľte si vaše prihlasovacie meno a heslo a zadajte vašu e-mailovú adresu. V ďalšom poli vyberte svoju krajinu, podľa tohto vás nemôže nikto nájsť, takže môžete pokojne zvoliť pravdivú krajinu, ale nemusíte, nikto to overovať nebude.

4. Do kolonky "Referrer (if any):" prosím zapíšte   Angelosvk  . Pomôžete mi tým a bude to taká protislužba za poskytnuté informácie o firme bux.

5. Nakoniec súhlaste s podmienkami (ak chcete prečítajte si ich) a opíšte bezpečnostný kód z obrázka. Ak ste všetko vyplnili správne, registrácia bude kompletná.

   Samotné klikanie

1. Po prihlásení vyberte v menu polôžku "Surf Ads", kde nájdete denne 10-15 odkazov, na ktoré môžete klikať. Niekedy je ich tam menej, tak sa netrápte, na druhý deň ich tam bude istotne viac.

2. Hneď ako kliknete na prvý odkaz musíte počkať 30 sekúnd, pokiaľ ho môžete zavrieť. Takto urobte s každým odkazom, ale pozor - neklikajte odkazy naraz, musíte to robiť po jednom, čiže jeden sa odpočíta (pri časomiere sa objaví zelená fajka) a potom môžete kliknúť na ďalší.

Upozornenia

1. Nikdy nepoužívajte auto-surfy (programy, ktoré za vás prechádzajú stránky), bux by to rýchlo odhalil a vy by ste mali po zárobku.

2. Z jedného počítača neklikajte na viacerých účtoch.

 

 TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok